HoReCa, kepyklos

D.U.K.Maitinimo verslas : nuo ko pradėti?

Pirmiausia, reikia surasti patalpas, kuriose norite kurti ir plėtoti jūsų verslą. Tuomet išsiaiškinti, ar paskirtis tinkama tokiai veiklai vykdyti. Pasidomėkite, ar gausite visus reikiamus leidimus ir licenzijas, ir jei reikalinga - kaimynų sutikimus. Prieš pasirašant patalpų pirkimo ar nuomos sutartį, gaukite patalpų planą ir pasikonsultuokite su profesionalais.

Nuo ko pradėti virtuvės įrengimą?

Pradžioje visada reikia pradėti nuo technologinių ir aptarnavimo erdvių planavimo bei projektavimo. Aptarkite jūsų pageidavimus ir lūkesčius su profesionalais, jie padės parengtį virtuvės projektą, kuriame bus pažymėtas įrangos išdėstymas, šis planas taip pat reikalingas virtuvę pristatant valstybinėms institucijoms ir gaunant leidimus. Teisingas įrangos parinkimas ir ergonomiškas išdėstymas padeda sutaupyti laiką, pinigus, optimizuoti personalo kiekį.

Kaip pasirinkti įrenginius?

Turite aiškiai žinoti, kokią kryptį ir koncepciją renkatės. Profesionalai, pagal jūsų norus parinks optimaliausią prietaisų rinkinį, reikalingą užtikrinti sklandų darbą.  Ne visada viską galime numatyti iš anksto prieš atidarymą, tuomet kai kurie įrenginiai guli nenaudojami, o reikalingiausių prietaisų tiesiog nėra. Tikslus pasirinkimas visais atvejais padeda sutaupyti jūsų lėšas ir tiksliai nukreipti investiciją. 

Svarbu atminti - „Nieko nereikalingo!“

Įrangą pirkti naują ar naudotą?

Kartais norėdami sutaupyti, įsigyjate naudotus įrenginius. Parduodami įrenginiai paprastai būna išdirbę visą gamintojo apskaičiuotą eksploatacinį laikotarpį ar net daugiau. Kainų skirtumas lyginant naudotus ir naujus įrenginius svyruoja nuo 30 iki 50 %. Jūs nežinote, kas ir kaip įrenginius naudojo ar buvo atliekamas techninis aptarnavimas ir t.t. Nenustebkite, jei toks įrenginys po kelių dienų suges, o atsarginės detalės jau negaminamos.  Įsigyjant naudotą įrenginį, jūs negaunate gamintojo garantijos.  Pirkite įrangą tik iš oficialių atstovų ir jūs būsite apsaugoti nuo nemalonių netikėtumų.

Priklausomai nuo įrenginio, jį teisingai naudojant ir prižiūrint, galite skaičiuoti 6-8 metų eksploataciją be didesnių rūpesčių. Neretai ir dar ilgesnį periodą.