HoReCa, kepyklos

Siūlome geriausių pasaulio gamintojų įrenginius, technologijas ir „know how“ Jūsų restoranui, kavinei ar kitai maitinimo įstaigai.

Mes siūlome pilną paslaugų paketą – nuo virtuvės brėžinio iki šaukštelio:

Virtuvių projektavimas - profesionalūs technologai-projektuotojai padės jums teisingai suprojektuoti jūsų profesionalią virtuvę, bei su ja susijusias pagalbines patalpas. Išdėstys įrangą ir pasiūlys efektyviausius sprendimus pagal jūsų turimas patalpas bei planuojamas gamybos apimtis.

Parenkame įrangą visam projektui arba tik pavienius prietaisus, pritaikant juos pagal jūsų gamybos apimtis ir poreikius. Įmonės specialistai ne tik konsultuoja, ruošia komercinius pasiūlymus, bet ir siūlo sprendimus, kurie padidins jūsų darbo efektyvumą, bei optimizuos procesus ir kaštus.

Mūsų produktų krepšelyje rasite įvairią restoranų įrangą:

  • Maisto gamybos, virtuvės įranga - atstovaudami pažangiausius pasaulinius profesionalios virtuvės įrangos gamintojus, jums pasiūlysime geriausias konvekcines krosnis, virykles, katilus ir multifunkcinius įrenginius. Turime įrangos picerijoms, kebabinėms ir kepykloms!
  • Šaldymo įrenginiai - prekiaujame visais virtuvėje reikalingais šaldymo įrenginiais – šaldytuvais, šaldikliais, šaldomais stalais ir kt –, taip pat įrengiame stacionarias šaldymo kameras iš „sandwich“ panelių.
  • Indų plovimo įrenginiai – siūlome įvairaus dydžio indaploves ir joms skirtus plovimo priedus barams, restoranams, centrinėms virtuvėms, gamybinėms patalpoms.
  • Nerūdijančio plieno gaminiai - iš aukščiausios kokybės AISI plieno gaminame ir montuojame įvairius nerūdijančio plieno gaminius, skirtus virtuvės ir prekybos zonų patalpoms: stalus, plautuves, lentynas, stelažus ir kt.
  • Baro įrengimai – siūlome visą įrangą, reikalingą barams: stiklinių plovimo, poliravimo įrenginius, sulčiaspaudus, kavos termosus, trintuvus, pjaustykles ir kt.
  • Kepyklų įranga – jūsų poreikiams turime įvairių krosnių: konvekcinių, padinių, rotacinių , kombinuotų. Taip pat siūlome papildančius priedus ir komplektuojamas dalis.
  • Virtuvės įrankiai, inventorius - teikiame visus virtuvėje reikalingus smulkius inventorius ir virtuvės įrankius. Galite rinktis iš plataus asortimento, pagal skirtingo biudžeto projektus. Kviečiame apsidairyti mūsų el. parduotuvėje E-Gastro.lt.


Papildomos naudos:

Mokymai - savo klientams siūlome mokymus, kuriuos organizuojame tiek mūsų mokomojoje virtuvėje, tiek kliento virtuvėje. Supažindiname su įrenginiais bei jų galimybėmis prieš juos įsigyjant. Baltic Master gamybos technologas ir profesionalus virtuvės šefas visada pasiruošęs konsultuoti ir apmokyti Jūsų personalą, kartu su Jumis "atidirbs" meniu, pagelbės atsiradus naujovėms.

Servisas – visą parą budintys specialistai yra pasiruošę jums padėti visoje Lietuvoje. Konsultuojame tiek technologinės maisto gamybos įrangos, tiek šaldymo sistemų gedimų klausimais. Daugiau informacijos.


Planuojate virtuvę ar ieškote HoReCa įrangos?
Pasitarkime!

Gauti pasiūlymą: +370 5 2306520; info@balticmaster.ltcgsi_7f2369749242bdd778664d7906d929f0-0ac6a22f5b36f2290b20e49246a4114c.img