Naujienos

Apdovanoti konkurso „Išmaniojo miesto“ kūrėjai

   2020-06-08

Birželio 5 d. įvyko iškilminga, jau šeštus metus vykstančio nacionalinio projekto „Išmanusis miestas“ apdovanojimų ceremonija, kurioje, kaip projekto partneris, dalyvavo ir „Baltic Master“.

Šiemet projektas „Išmanusis miestas“ sutraukė 38 komandas iš Lietuvos universitetų ir aukštųjų mokyklų bei profesionalių studijų, kurios siūlė miestų bei miestelių augimo ir plėtros idėjas septynioms Lietuvos regionų savivaldybėms: Klaipėdos, Mažeikių, Biržų, Joniškio, Šilutės, Jonavos ir Utenos rajono.

„Džiaugiamės suteikta galimybe palaikyti talentingus Lietuvos kūrėjus, kurie keičia Lietuvos regionų teritorijas, projektuoja naujus statinius, kuria naujus miesto traukos centrus ir viešąsias erdves tam, kad Lietuvos miestuose ir miesteliuose gyvenimo kokybė būtų kokybiškesnė“, – teigia „Baltic Master“ generalinis direktorius Artūras Paškauskas.

Už geriausią produkto integraciją į projektą „Baltic Master“ apdovanojo vizijos Biržams kūrėjus iš Kauno technologijos universiteto: Agniją Ponomariovą, Ugnę Miškevičiūtę, Luką Mikulską, Karolį Vaikšnį ir Šarūną Mikelaitį.

„Mums labai patiko komandos idėja ir vizija, kaip plėtoti ir vystyti Biržų miesto turizmą, socialinę infrastruktūrą, taip skatinant ekonomiką. Taip pat teigiamai įvertinome, kad komanda puikiai suprato, ką veikia „Baltic Master“, į projektą integravo visas mūsų siūlomas pridėtines vertes – vėsinimą, HoReCa įrangą maitinimo įstaigoms, baldų ir interjero projektavimą bei gamybą“, – tardamas sveikinimo žodį vardino A. Paškauskas.

Studentams įteiktos simbolinės dovanos, jie pakviesti atvykti į svečius ir praleisti dieną „Baltic Master“, susipažinti, kaip tokie projektai įgyvendinami. „Padėsime savo žiniomis ir patirtimi, kad jūsų gerosios vizijos būtų greičiau įgyvendintos“, – teigia „Baltic Master“ vadovas.

Dėkojame projekto „Išmanusis miestas“ organizatoriams ir dalyvavusioms komandoms!

Nuotraukų autorius Amandas Juška