Naujienos

Dabar geriausias metas svajoti apie savo Food Truck!

   2020-09-11

Per 27 metus planavome ir montavome profesionalias virtuves įvairiose vietose – restoranuose, kavinėse, kepyklose, picerijose, kebabinėse ir verslo centruose –, tad pasiūlyti profesionalią įrangą virtuvei ant ratų nebuvo didelis iššūkis.

Su dideliu malonumu prisijungėme prie „move by Carlsen Baltic“ idėjos ir džiaugiamės galėdami pristatyti bendrą darbo vaisių – maisto vagonėlį su profesionalia virtuvės įranga.

Mobilumas, lankstumas ir gebėjimas būti arčiau klientų yra vis didesnį pagreitį įgaunančios tendencijos, kurios aktualios ir HoReCa srities verslui. Tad „Food truck“ yra puikus rinkodaros įrankis, atveriantis naujų galimybių maisto gamybos ir maitinimo įstaigoms – maisto vežimėlis gali tapti nauju kanalu, leidžiančiu pasiekti daugiau klientų ir auginti naujų klientų auditoriją.

Maisto vežimėlis taip pat leidžia kurti glaudesnį ryšį su klientais, didinti įtraukimą (angl. engagement). Jis puikiai tinka norint pristatyti naujus produktus ir gauti grįžtamąjį ryšį iš klientų.

„Food truck“ darbo zonoje montuojama virtuvės įranga yra parenkama pagal individualius kliento poreikius: maisto vežimėlyje sumontavus kepimo įrangą, kaip konvekcinę krosnelę, grilį, gruzdintuvę, gali būti ruošiamas maistas; sumontavus šaldytuvus ir šaldiklius, galima prekiauti įvairiais mėsos ar žuvies gaminiais, pieno produktais.

Kviečiame gyvai apžiūrėti demonstracinį „food truck“, išbandyti sumontuotą virtuvės techniką ir atrasti naujų galimybių savo verslui. Kreipkitės el. paštu marius.savanevicius@balticmaster.lt ir telefono nr. +370 686 51 202.

Food Truck brošiūra (PDF)