Naujienos

Kviečiame į RATIONAL mokymus Klaipėdoje ir Vilniuje

   2020-02-18

Kviečiame registruotis į RATIONAL SelfCookingCenter Live mokymus, kuriuos kovo mėnesį ves profesionali virtuvės šefė Kadri Tarn (Estija). Mokymų metu bus pristatytos modernios maisto ruošimo technologijos, sprendžiančios kasdienius virtuvės šefų iššūkius.


RATIONAL – vienas pirmaujančių konvekcinių garo krosnių gamintojas, pritaikantis inovatyviausias technologijas maisto ruošimo įrangos industrijoje. RATIONAL SelfCookingCenter leidžia vieno mygtuko paspaudimu gaminti skirtingus patiekalus: kepti, grilinti, garinti, vakuumuoti su „sous-vide“, blanširuoti, gaminti per naktį ir t.t.


Renginio metu sužinosite, kaip RATIONAL SelfCookingCenter padeda pasiekti puikių rezultatų, vienu metu gaminant skirtingus patiekalus ir taupant virtuvės šefų laiką. Pamatysite ne tik maisto ruošimo procesą, bet ir galėsite pasimėgauti čia pat pagamintais patiekalais.


Nepraleiskite galimybės susitikti su Kadri Tarn, profesionalia virtuvės šefe ir RATIONAL atstove Baltijos šalims, kuri atsakys į visus Jūsų klausimus. Mokymų trukmė - 1,5 val.


Būtina registracija!

Mokymai vyks:
2020 m. kovo 3 d. 14 val. „Baltic Master“ mokomojoje virtuvėje Klaipėdoje (Mainų g. 5, Klaipėda)
Kontaktai informacijai ir REGISTRACIJAI:
tel. 8 686 53 382, el. p. inga.tamokaite@balticmaster.lt

2020 m. kovo 4 d. 14 val. „Baltic Master“ mokomojoje virtuvėje Vilniuje (S. Dariaus ir S. Girėno g. 175, Vilnius)
Kontaktai informacijai ir REGISTRACIJAI:
tel. 8 686 51 202, el. p. marius.savanevičius@balticmaster.lt

Taip pat kviečiame kreiptis dėl individualių įrangos įsigijimo ir naudojimo konsultacijų su RATIONAL atstovais!