LR Seime įvyko projekto “Išmanus miestas” atidarymas

„Baltic Master“ ir šiemet prisijungė prie projekto “Išmanusis miestas VI”.

Lapkričio 29 d. LR Seime vykusiame projekto atidarymo renginyje komercijos direktorė Rimantė Rupšlaukienė projekto dalyviams, savivaldybėms ir rėmėjams pristatė „Baltic Master“ veiklą.

Džiaugiamės, kad „Baltic Master“ turės galimybę savo žiniomis ir kompetencija prisidėti prie savivaldybėms ypač reikalingų plėtros projektų kūrimo, kurie, tikimės, ne tik kurs patogesnę aplinką gyventi, bet ir pritrauks verslo investicijas, reikalingas išmanių idėjų įgyvendinimui.

Kasmet vykstančio projekto organizatoriai siekia suburti tarpdisciplinines architektūros, inžinerijos, statybos, urbanistikos, kraštovaizdžio architektūros, dizaino ir kitų sričių profesionalų komandas bei parengti išsamius pasiūlymus projekte dalyvaujančioms savivaldybėms.

Studentų ir profesionalų parengti pasiūlymai, konsultuojantis su projekto rėmėjais, ilgalaikėje perspektyvoje turėtų ne tik atspindėti miesto poreikius, išmanius inžinerinės infrastruktūros sprendinius, bet ir prisidėti prie ekonominės aplinkos gerinimo, užimtumo didinimo, socialinių problemų sprendimo.

Dėkojame projekto organizatoriams ir linkime sėkmės projekto komandoms!

Share
VIRŠŲ