Naujienos

Naujas standartas profesionaliai virtuvei – „iCombi Pro“

   2020-05-07

Kad ir kokie iššūkiai kiltų viešojo maitinimo srityje, „Rational“ turi paprastą atsakymą jiems – išmanumas. Dėka keturių išmanių funkcijų, pasaulio rinkos lyderė sukūrė naują maisto ruošimo sistemą „iCombi Pro“, kuri sujungia 50 proc. didesnį našumą, 10 proc. trumpesnį gaminimo laiką ir 10 proc. mažesnį energijos suvartojimą, lyginant su ankstesniu modeliu, tuo pačiu išlaikant nepriekaištingą ruošiamo maisto kokybę, nepriklausomai nuo gaminamo kiekio.

Su „iCombi Pro“ turėsite dar daugiau lankstumo virtuvėje: sistema užtikrina laiko ir energijos atžvilgiu optimizuotą maisto ruošimą bei leidžia įsikišti į gaminimo procesą. Itin greitas tarpinis valymas vos per 12 minučių sumažina prastovų laiką iki minimumo.

„Daugelis viešojo maitinimo įmonių susiduria su įgūdžių trūkumu ir didelėmis išlaidomis, tuo pačiu bandant suvaldyti augančius klientų lūkesčius, – teigia Tino Bergholz, Vyr. Pardavimo direktorius Rytų Europai. – Todėl virėjams reikalinga lanksti, paprasta ir efektyvi išmanių funkcijų, tokių kaip „iCombi Pro“, pagalba, kuri įgyvendina vartotojo nurodymus“.

„iCombi Pro“ naudoja maisto ruošimo intelektą „iCookingSuite“, pagrįstą Mailardo reakcija, kylančia ruduojant maistui kepimo metu – „Rational“ iššifravo šį cheminį procesą ir pavertė programinės įrangos algoritmu. „iCookingSuite“ tiksliai kontroliuoja visą gaminimo procesą, atsižvelgdama į jutiklių siunčiamus duomenis apie darbinėje kameroje esančio maisto produkto dydį, kiekį ir būseną tam, kad užtikrintų norimą rezultatą. Jei pasikeičia maisto produkto temperatūra ar durų atidarymo trukmė, „iCookingSuite“ sumaniai pakeičia gaminimo procesą. Kad ir ką begamintumėte, kad ir kokiais dideliais kiekiais, maistas visada bus paruoštas itin greitai ir kokybiškai.

Papildomos ventiliatoriaus sparnuotės, optimizuota darbinės kameros geometrija ir geresnis oro sausinimas leidžia padidinti iki 50 proc. didesnes apkrovas ir sutrumpinti gaminimo laiką, lyginant su ankstesniu modeliu. Išmanusis klimato valdymas „iDensityControl“ užtikrina, kad maisto ruošimas būtų optimalus ir visada pasiektumėte norimą rezultatą – traškią plutelę, grotelių žymes ant kepsnio ar sėkmingai paruoštą tokį subtilų patiekalą, kaip kišas.

„iProductionManager“ pagalba visos gamybos sekos, net ir ruošiant skirtingus maisto produktus, yra išmaniai reguliuojamos. Vartotojas nurodo, ar nori gaminti maistą, naudojant laiko ar energijos optimizavimo sistemą, ar per tam tikrą laiką, o „iCombi Pro“ pasirūpins visu kitu. Maisto ruošimo sistema žino, ką galima gaminti kartu, ir įspės, kada maisto produktui netinka darbinės kameros klimatas. Tai suteikia daugiau lankstumo ir leidžia patikimai planuoti maisto gaminimo procesus.

Prie to prisideda ir intelektualioji „iCareSystem“ valymo sistema, kuriai tarpinis valymas užtrunka vos 12 minučių. Visose valymo programose naudojamos fosfato neturinčios valymo tabletės, kurių reikia perpus mažiau, nei ankstesniame modelyje. Kartu su mažesnėmis elektros sąnaudomis, kurias patvirtina „Energy Star“, „iCombi Pro“ yra itin tvari maisto gaminimo sistema.

Intuityvi valdymo koncepcija vartotojui pateikia gamybos procesą su vaizdine kalba, logiškais darbo žingsniais ir aiškiomis, interaktyviomis instrukcijomis bei padaro maisto gaminimo sistemą prieinamą net mažiau patyrusiems darbuotojams. Integruotas WLAN leidžia lengvai ir greitai prijungti „iCombi Pro“ sistemą prie „Rational“ tinklo „ConnectedCooking“ ir užtikrina efektyvų virtuvės procesų valdymą.

„Dėl savo išmanumo „iCombi Pro“ reaguoja kaip patyręs virėjas, – aiškina Tino Bergholz. – Sistema imasi kasdienių įprastų užduočių ir suteikia laisvės. Tai tvariai pakeis darbo metodus didelėse virtuvėse“.

Naujoji maisto ruošimo sistema „iCombi Pro“ – jau prekyboje! Galima rinktis iš skirtingų dydžių – nuo kompatiško XS iki didelio 20-2/1. Daugiau informacijos „Rational“ puslapyje.

Planuojate virtuvę ar ieškote HoReCa įrangos?
Pasitarkime!

Maisto gamybos ir prekybinės įrangos skyriaus vadovas Marius Savanevičius
+37068651202, marius.savanevicius@balticmaster.lt