Naujienos

„Rational“ pratęsia 2 metų garantiją savo klientams

   2020-04-27

Profesionalios karšto maisto ruošimo įrangos gamintoja „Rational“ remia savo klientus šiuo gana permainingu ir daug iššūkių reikalaujančiu laikotarpiu. Kompanija pratęsia anksčiau suteiktą 2 metų garantiją papildomais 3 mėnesiais visiems „SelfCookingCenter“, „CombiMaster Plus“, „CombiMaster“ ir „VarioCookingCenter“ naudojantiems klientams, kuriems garantijos baigiasi šių metų kovo – gegužės periodu.

Rytų Europos Vyr. Pardavimų direktorius Tino Bergholz informuoja, kad garantijos pratęsimas įvyks automatiškai ir bus visiškai nemokamas, tad klientams, kuriems per artimiausias savaites baigiasi garantija, nereikia jaudintis dėl išlaidų.

„Mums svarbu parodyti, kad esame šalia savo klientų, ypač, kai jų verslas susiduria su iššūkiais“, – komentuoja „Rational“ iniciatyvą T. Bergholz.

„Rational“ partneris „Baltic Master“ ir toliau siūlo serviso paslaugas savo klientams: visą parą budintys specialistai yra pasiruošę jums padėti visoje Lietuvoje. Konsultuojame tiek technologinės maisto gamybos įrangos, tiek šaldymo sistemų gedimų klausimais. Daugiau informacijos.

Plačiau apie „Rational“:

RATIONAL grupė yra pasaulinės rinkos ir technologijų lyderė kuriant ir gaminant karšto maisto ruošimo įrangą, skirtą profesionalioms virtuvėms. 1973 m. įkurtoje įmonėje šiuo metu dirba daugiau, nei 1 100 žmonių Vokietijoje ir iš viso – daugiau nei 2 300 visame pasaulyje. Nuo 2000 m. „Rational“ buvo įtraukta į Frankfurto vertybinių popierių biržos Prime Standard ir šiuo metu yra įtraukta į SDAX.

Pagrindinis bendrovės tikslas – visada pasiūlyti savo klientams maksimalią naudą. RATIONAL įsipareigoja laikytis tvarumo principo, išreikšto aplinkos apsaugos, lyderystės ir socialinės atsakomybės strategijose. Metai iš metų pelnomi tarptautiniai apdovanojimai liudija apie išskirtinę RATIONAL darbo ir produktų kokybę.