Naujienos

„Rational“ pristato naują konvekcinę garų krosnelę „iCombi Classic“

   2020-05-14

Tvirta, galinga ir efektyvi – taip galima pristatyti naująją „Rational“ konvekcinę garų krosnelę „iCombi Classic“. Aukšta maisto ruošimo kokybė už prieinamą kainą visiems, žinantiems savo verslo sritį. „iCombi Classic“ siūlo iki 100 progamuojamų individualių gaminimo programų, su kuriomis lengva pasiekti norimą rezultatą, kurį galėsite atkartoti dar ir dar kartą.

„iCombi Classic“ konvekcinė garų krosnelė užtikrina geresnį sausinimą, norint paruošti traškią plutelę išlaikant sultingą patiekalo vidų, o didesnis ventiliatorių kiekis padeda geriau paskirstyti karštą orą darbinėje kameroje. Taip pat krosnelėje veikia automatinis valymas su pasirenkamu kalkių pašalinimu. Naujasis „iCombi Classic“ modelis yra draugiškas aplinkai, nes valymo tabletėse nėra fosfatų. Pasirenkamos LAN arba WLAN sąsajos užtikrina greitą ir lengvą integraciją į „Rational“ tinklą „ConnectedCooking“.

„iCombi Classic“ greitai tampa nepakeičiamu pagalbininku profesionalioje virtuvėje dėl savo veikimo“, – teigia Tino Bergholz, „Rational“ Vyr. Pardavimo direktorius Rytų Europai. Naująja maisto gaminimo sistema itin lengva naudotis: rotacinis valdymo ratukas su paspaudimo funkcija, spalvotas ekranas ir intuityvūs vartotojo sąsajos simboliai užtikrina sklandų veikimą be jokių klaidų.

„iCombi Classic“ matavimo ir valdymo centras „ClimaPlus“ yra atsakingas už norimo rezultato pasiekimą. Sausinimo pajėgumas iki 105 litrų per sekundę, galingas garų generatorius, drėgmės reguliavimas 10 proc. žingsniais, trys ventiliatoriai ir optimali įrenginio vidaus geometrija sukuria tikslų darbinės kameros klimatą dideliems maisto apkrovos kiekiams ir leidžia pasiekti vienodą rezultatą visuose įrenginio padėkluose.

Pasak T. Bergholz, „iCombi Classic“ yra tvarus ir gamtai draugiškas įrenginys ne vien dėl valymo tablečių be fosfatų: „Lyginant su ankstesniu modeliu „CombiMaster Plus“, naujasis „iCombi Classic“ sunaudoja 10 proc. mažiau energijos ir vandens“.

Tai, kad „iCombi Classic“ priklauso visiškai naujai „Rational“ įrenginių kartai, parodo ir jos patobulintos tinklo galimybės. Papildomai pasirenkama LAN arba WLAN sąsaja suteikia galimybę integruoti „Rational“ skaitmeninimo sprendimą – „ConnectedCooking“ tinklą, kuris gali būti naudojamas individualių gaminimo programų kūrimui ar higienos dokumentacijai.

Konvekcinę garų krosnelę „iCombi Classic“ galima įsigyti įvairių dydžių, nuo nuo 6-1 /1 klasikiniam restoranui iki 20-2 /1 viešajam maitinimui. Daugiau informacijos „Rational“ puslapyje.

Planuojate virtuvę ar ieškote HoReCa įrangos? Pasitarkime!


Maisto gamybos ir prekybinės įrangos skyriaus vadovas Marius Savanevičius
marius.savanevicius@balticmaster.lt ir telefonu +370 686 51 202